Farvehandel, Viborg

Farvehandel, Bjerringbro

Vil du vide mere om, hvad R2 Farver kan gøre for dig og din bolig, er du velkommen til at kigge forbi en af vores butikker eller ringe til os på tlf. 86 61 01 00.

Du kan også skrive til os hvis du har brug for et godt råd, ønsker tilbud på malearbejde osv.

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Dit telefonnummer (skal udfyldes)

Emne

Din besked

 

 

 

 

Farvehandel, Viborg:

Falkevej 6, 8800 – Viborg

Tlf. 86 61 01 00

Åbningstider:
Man – Fre: kl. 09.30 – 17.00

Lør: kl. 09.30 – 13.00

Farvehandel, Bjerringbro:
Storegade 4, 8850 – Bjerringbro

Tlf. 86 61 01 00

Åbningstider:
Man – Tor: kl. 09.30 – 17.30

Fre: kl. 09.30 – 18.00

Lør: kl. 09.30 – 13.00

 

Kontaktpersoner

Thue Rasmussen

Thue Rasmussen

Indehaver & Malermester - Tilbusdgivning

Tel: 20 33 08 21
thue@r2farver.dk

John Rasmussen

John Rasmussen

Malermester

Tel: 86 61 01 00
john@r2farver.dk

Markus Pickenäcker

Markus Pickenäcker

Formand / Koordinator

Tel: 81 10 24 44
markus@r2farver.dk

Susan Trudslev Johansen

Susan Trudslev Johansen

Formand / Koordinator

Tel: 30 33 13 04
susan@r2farver.dk

Karin O. Jensen

Karin O. Jensen

Beregner / Konduktør

Tel: 20 72 39 21
karin@r2farver.dk

Randi Thorlund

Randi Thorlund

Bogholderi

Tel: 27 53 97 70 bogholderi@r2farver.dk

Tommy Hedebo

Tommy Hedebo

Butikschef - Farvehandler, Viborg

Tel: 81 10 24 47
tommy@r2farver.dk

Birgit Mathiasen

Birgit Mathiasen

Farvehandler Viborg/Bjerringbro

Tel: 28 19 55 78
birgit@r2farver.dk

Heidi Sørensen

Heidi Sørensen

Butiksassistent Bjerringbro

Jannie Hartvig

Jannie Hartvig

Butiksassistent Bjerringbro